Passion nutriton

Česká značka Passion nutrition přichází na trh s proteinovými „sladkostmi“

Na českém trhu je nová značka proteinových tyčinek, čokolád a granol Passion nutriton. Svou recepturou odpovídají modernímu stylu stravování s nízkým obsahem sacharidů a tuků. Passion nutrition tvoří každodenní snack, který vás „nabudí“, zasytí a zároveň poskytne kvalitní zdroj energie bez rafinovaného cukru. Je ideální pro všechny, kdo si nejen hlídají svá kila a sportují, ale i pro všechny, koho zajímá zdravé a přírodní složení potravin.

Naše zakladatelka - Markéta Salačová

Za Passion nutrition stojí milovnice sportu a zdravé výživy Markéta Salačová, která je majitelkou firmy a zároveň autorkou většiny receptur. Markéta vytvořila značku nejen kvůli své lásce ke sladkému, ale i zdravému životnímu stylu, ke kterému bílý cukr či mouka příliš nepatří. „Chtěla jsem vyrobit variabilní portfolio receptur, resp. produktů, které jsou všechny pod jednou značkou a mají stejně vysokou kvalitu surovin. A zároveň na náš trh dodat produkty, které i bez přídavku cukru a mouky chutnají jako prvotřídní „sladkosti,“ říká Markéta Salačová.

Do Passion nutriton patří proteinové tyčinky, cookiesky, křupavá granola či ručně vyráběné pralinky. Produkty jsou vyrobeny ze sušeného ovoce, kakaa, oříšků, kokosu či datlí. Na výrobě a recepturách se kromě Markéty Salačové podílí také fitness trenéři, nadšenci a výživový odborníci.

Naše vize - Sladkosti bez cukru a mouky

„Do produktů nepřidáváme cukr, lepek ani chemické konzervanty. Máme velké portfolio od low carb, low sugar, přes energetické až po proteinové výrobky. Chceme být pro všechny, kdo mají rádi zdravý životní styl, ale zároveň mají občas chuť si zamlsat.“

V portfoliu Passion nutrition najdete: Low carb tyčinky, Low sugar cookies, snídaňovou granolu, delikátní pralinky z hořké čokolády slazené mraženým ovocem s kokosem či hořkou čokoládu s oříšky.