Doprava a platba

Zakoupené zboží se vám vždy snažíme expedovat a dodat co nejrychleji. Připravili jsme více možností platby a dopravy, aby si každý mohl vybrat podle svých preferencí. 


Způsob dopravy:

Doručení na adresu
Zboží zasíláme přes přepravní společnosti Paketa (Zásilkovna) nebo DPD, kteří doručí zboží až přímo k vašim dveřím. Cena dopravného je 99 Kč za odeslanou zásilku. Při nákupu nad 1 000 Kč v našem obchodě získáte DOPRAVU ZDARMA.

Doručení na pobočku/výdejní místo
Objednané zboží necháte zaslat na vybrané výdejní místo. Pobočku Pakety (Zásilkovny) nebo DPD můžete zvolit vždy přímo v košíku. Cena služby je 79 Kč. Zboží je doručeno do 2 pracovních dnů, kde je zásilka uschována 7 kalendářních dní. Po domluvě s dopravcem může být tato lhůta prodloužena. Také při této dopravě můžete využít DOPRAVU ZDARMA při nákupu nad 1 000 Kč.


Způsob platby:

Převodem
Po vytvoření objednávky vám na email přijdou informace s číslem bankovního účtu a variabilním symbolem. Částku za objednávku nám zasíláte předem na  účet vedený u FIO banky. Prosíme, abyste při platbě zkontrolovali správný variabilní symbol pro správné spárování platby s vaší objednávkou. Pohodlně a jednoduše - součástí objednávky je i QR kód, který obsahuje všechny potřebné údaje k platbě. Pokud se Vám nechce vyplňovat údaje k platbě, je pro Vás QR kód ideálním řešením.

Zrychlený bankovní převod
Nebaví Vás se přihlašovat do internetového bankovnictví a vyplňovat variabilní symbol objednávky a číslo bankovního účtu? Nevadí i pro takové z Vás máme řešení. Zvolte při způsobu platby zrychlený bankovní převod, který zprostředkovává společnost Comgate, vyberte si Vaši banku a jednoduše přímo zaplaťte ze svého internetového bankovnictví. Variabilní symbol a číslo účtu máte již předvyplněné.

Platba Kartou
Zaplaťte Vaši objednávku jednoduše svou platební kartou Mastercard, nebo Visa. Platby kartou a jejich bezpečnost nám zprostředkovává společnost Comgate.